Shpërndaje
Hapje e plotë
print
Duhet të jeni të identifikuar për të ruajtur
Identifikohu / Rregjistrohu
Ruaje
Duhet të jeni të identifikuar për të vlerësuar
Identifikohu / Rregjistrohu
Vlerëso
leng frutash

Lëng i freskët frutash (smoothie) ( Receta për pije nga Brikena Metaj )

Lëng i freskët frutash (smoothie). Receta për këtë lëng frutash është dërguar nga Brikena Metaj 22 prill 2014. Foto © Brikena Metaj

  • Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu
  • Për të tjera receta për pije klikoni këtu
  • Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu

Mësoni si të përgatisim lëng të freskët frutash ( smoothie ) duke ndjekur udhëzimet në vijim

1280 shikime

leng frutash

Përbërësit

5 – 6 luleshtrydhe

1 banane

3 kuba akull

½ gotë kos

½ gotë qumësht

Përgatitja

1

I hedhim të gjithë përbërësit në blender dhe gati për t’u shijuar në çdo moment. Një pije e shëndetshme dhe shumë e shijshme.

Brikena Metaj ka dërguar në KuzhinaIme.al 43 receta gatimi me fotot origjinale të gatimeve të saj. Klikoni mbi emrin e autores për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj.

Lini një Përgjigje

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë
%d bloggers like this: