Duke shfletuar: Shën Valentini 2 Artikuj

embelsira

Embëlsira ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Embëlsira. Receta e gatimit për embëlsira është dërguar nga Ervina Saliu 14 shkurt 2014. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

Keku i dashurisë - Sona Feimi - KuzhinaIme.al

Keku i dashurisë ( Receta gatimi nga Sona Feimi )

Keku i dashurisë. Receta gatimit është dërguar nga Sona Feimi 24 janar 2014. Foto © Sona Feimi. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Sona Feimi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë