Duke shfletuar: Gurabije 4 Artikuj

Melomakaronia

Melomakarona ( Receta gatimi nga Saimira )

Melomakarona. Gurabije tradicionale greke për festat e fundvitit. Receta e gatimit për melomakarona është dërguar nga Saimira 23 dhjetor 2015. Fotot © Saimira Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për melomakarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

gurabije speciale

Gurabije speciale ( Receta gatimi nga Saimira )

Gurabije speciale. Receta e gatimit për gurabije speciale është dërguar nga Saimira 28 nëntor 2013. Foto e huazuar sa për ilustrim. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për gurabije klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

gurabije

Gurabije Parisi ( Receta gatimi nga Vlora Osmani )

Gurabije Parisi. Receta gatimit është dërguar nga Vlora Osmani 11 tetor 2013. Foto © Vlora Osmani Për të shfletuar recetat e gatimit nga Vlora Osmani klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për gurabije klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë […]

Gurabije Greke - Daniela Pepa - KuzhinaIme.al

Gurabije (Kourabiedes) Greke ( Receta gatimi nga Daniela Pepa )

Një recetë tradicionale Greke, këto biskota përgatiten për festa. Gurabije (Kourabiedes) Greke

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë