Duke shfletuar: Leonora Kodra 6 Artikuj

petulla ne pollce

Petulla në pollçë ( Receta gatimit nga Leonora Kodra )

Petulla në pollçë është një recetë gatimi tradicionale Shqiptare. Kjo është një nga 20 + recetat e gatimit për petulla dërguar në Kuzhina Ime. Petulla në pollçë

kulac

Kulaç ( Receta gatimi nga Leonora Kodra )

Kulaç është një recetë gatimi tradicionale Shqiptare, e ngjashme me bukën por më e fortë. Kjo është një nga 10 + recetat e gatimit për kulaç dërguar në KuzhinaIme.al. Kulaç

rose ne furre

Rosë në furrë ( Receta gatimi nga Leonora Kodra )

Rosë në furrë, nje recetë gatimit për një fundjavë ndryshe. Rosë në furrë

pastice me mish te grire

Pastiçe me mish të grirë ( Receta gatimi nga Leonora Kodra )

Pastiçe me mish të grirë. Receta gatimit është dërguar nga Leonora Kodra 23 qershor 2015. Fotot © Leonora Kodra. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Kodra klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për pastiçe klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

komposto

Komposto pjeshke ( Receta gatimi nga Leonora Kodra )

Receta gatimit është dërguar nga Leonora Kodra 30 maj 2015. Foto © Leonora Kodra. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Kodra klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për komposto klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu […]

byrek me spinaq

Byrek me spinaq ( Receta gatimi nga Leonora Kodra )

Byrek me spinaq. Receta gatimit është dërguar nga Leonora Kodra 20 maj 2015. Fotot © Leonora Kodra Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Kodra klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë