Duke shfletuar: Alma Palokaj 3 Artikuj

Torta me molla - Alma Palokaj - KuzhinaIme.al

Torta me molla ( Receta gatimi nga Alma Palokaj )

Torta me molla. Receta e gatimit është dërguar nga Alma Palokaj 14 gusht 2013. Foto © Alma Palokaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Alma Palokaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

Tortë me luleshtrydhe - Alma Palokaj - KuzhinaIme.al

Tortë me luleshtrydhe dhe manaferra ( Receta gatimi nga Alma Palokaj )

Tortë me luleshtrydhe dhe manaferra. Receta gatimit është dërguar nga Alma Palokaj 3 shtator 2013. Foto © Alma Palokaj. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Alma Palokaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

Kek me pjeshke

Kek me pjeshkë ( Receta gatimi nga Alma Dudi Palokaj )

Kek me pjeshkë. Receta gatimit është dërguar nga Alma Dudi Palokaj 18 korrik 2013. Fotot © Alma Dudi Palokaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Alma Palokaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë