Duke shfletuar: Dallandyshe Siqeca 5 Artikuj

Makarona me karkaleca deti - Dallandyshe Siqeca - KuzhinaIme.al

Makarona me karkaleca dhe shparguj ( asparage ) ( Receta gatimi nga Dallandyshe Siqeca )

Makarona me karkaleca dhe shparguj ( asparage ). Receta gatimit është dërguar nga Dallandyshe Siqeca 18 prill 2014. Foto © Dallandyshe Siqeca. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Dallandyshe Siqeca klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta […]

byrek me lakra te egra

Byrek me lakra të egra ( Receta gatimi nga Dallandyshe Siqeca )

Byrek me lakra të egra. Receta gatimit është dërguar nga Dallandyshe Siqeca 15 prill 2014. Foto © Dallandyshe Siqeca Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Dallandyshe Siqeca klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

Pancake - Dallandyshe Siqeca - KuzhinaIme.al

Pancake ( Petulla ) ( Receta gatimi nga Dallandyshe Siqeca )

Pancake është një nga recetat e gatimit për mëngjes më popullore në Amerikë, shqip petulla. Kjo është një recetë gatimi e thjeshtë dhe e shpejtë të cilën fëmijët e preferojnë shumë. Kjo është një nga 3 recetat e gatimit për pancake dërguar në KuzhinaIme.al. Pancake ( Petulla )

Bakllava Turke - Dallandyshe Siqeca - KuzhinaIme.al

Bakllava Turke ( Receta gatimi nga Dallandyshe Siqeca )

Bakllava Turke, një embëlsire shumë e kërkuar për festat e fundvitit.

Apple pie - Dallandyshe Siqeca - KuzhinaIme.al

Apple pie ( Receta gatimi nga Dallendyshe Siqeca )

Apple pie. Receta e gatimit është dërguar nga Dallendyshe Siqeca 20 mars 2014. Foto © Dallandyshe Siqeca. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Dallandyshe Siqeca klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë