Duke shfletuar: January 2015 15 Artikuj

Byrek me presh e mish - Leonora Pane - KuzhinaIme.al

Byrek me presh e mish ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Byrek me presh e mish. Receta e gatimit për byrek me presh e mish është dërguar nga nga Leonora Pane 30 janar 2015. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

recel me karrota

Reçel me karrota ( Receta gatimi nga Yllka Papa )

Reçel me karrota. Receta gatimit është dërguar nga Yllka Papa 28 janar 2015. Foto © Yllka Papa. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Yllka Papa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për reçel klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më […]

Krostata me nutella

Krostata me nutela ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Krostata me nutela. Receta e gatimit për krostata me nutela është dërguar nga Leonora Pane 27 janar 2015. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

gjelle me presh

Gjellë me presh dhe mish viçi ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Gjellë me presh është një recetë gatimi popullore Shqiptare e stinës së dimrit. Kjo është një nga 5 + recetat e gatimit për gjellë me presh dërguar në KuzhinaIme.al Gjellë me presh dhe mish viçi

byrek me presh dhe mish te grire

Byrek me presh dhe mish të grirë ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Byrek me presh dhe mish të grirë. Receta e gatimit për byrek me presh dhe mish të grirë është dërguar nga Silvana Belishaku 15 janar 2014. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

syltiash me fruta te thata dhe mjalt

Syltiash me fruta të thata dhe mjalt ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Syltiash me fruta të thata dhe mjalt. Receta e gatimit për syltiash me fruta të thata dhe mjalt është dërguar nga Silvana Belishaku 25 janar 2015. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për syltiash klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

pershesh me buke misri

Përshesh me bukë misri (receta e vjerrës) ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Përshesh me bukë misri (receta e vjerrës). Receta gatimit e gatimit për përshesh me bukë misri është dërguar nga Leonora Pane 23 janar 2015. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për përshesh klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë […]

embelsira per karnavale

Castagnole di carnevale ( ëmbëlsira për karnavale ) ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Castagnole di carnevale ( ëmbëlsira për karnavale ). Receta e gatimit për embëlsira për karnavale është dërguar nga Leonora Pane 23 janar 2015. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

lepur ne furre

Lepur në furrë ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Lepur në furrë. Receta e gatimit për lepur në furrë është dërguar nga Leonora Pane 18 janar 2015. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish lepuri klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe […]

kek me lajthi

Kek me lajthi dhe çokollatë ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Kek me lajthi dhe çokollatë. Receta e gatimit për kek me lajthi dhe çokollatë është dërguar nga nga Leonora Pane 17 janar 2015. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë […]

byke

Bukë misri ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Receta e gatimit është dërguar nga Ervina Saliu 3 janar 2015. Foto © Ervina Saliu. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për bukë klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke […]

pite me majoneze

Pite me majonezë ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Pite me majonezë. Receta e gatimit për pite me majinezë është dërguar nga Ervina Saliu 12 janar 2015. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për pite klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë