Duke shfletuar: Kallamarë 3 Artikuj

kallamareteskuqura

Kallamarë të skuqura ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Kallamarë të mbushura - Ana - KuzhinaIme.al

Kallamarë të mbushura më djathë të bardhë ( Receta gatimi nga Ana )

Kallamarë të mbushura më djathë të bardhë. Receta gatimit është dërguar nga Ana 22 prill 2013. Fotot © Ana. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ana klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me kallamarë klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

kallamare te skuqur

Kallamarë të skuqur ( Receta gatimi Daniela Pepa )

Kallamarë të skuqur. Receta gatimit është dërguar Daniela Pepa 14 prill 2013. Foto © Daniela Pepa Quhen ndryshe unazat e kallamarëve, për formën që marrin gjatë skuqjes. Një pjatë e thjeshtë dhe e shpejtë në përgatitje dhe që është aq e mirë sa nuk e refuzon dot kush e ka përpara. Për të shfletuar recetat […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë