Duke shfletuar: Alba 1 Artikuj

Sallate turshi

Sallatë turshi me madhësi 3 ose 4 kg ( Receta gatimi nga Alba )

Sallatë turshi me madhësi 3 ose 4 kg. Receta gatimit është dërguat nga Alba 7 nëntor 2013.  Foto © Alba. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Alba klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për turshi klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë