Duke shfletuar: Festa për fëmijë 1 Artikuj

torta barbi

Torta Barbi ( Receta gatimi nga Bukurie Nexhipi )

Torta Barbi. Receta e gatimit për tortën barbi është dërguar nga Bukurie Nexhipi 16 dhjetor 2013. Foto e huazuar sa per ilustrim Kjo është një ide e bukur dhe shumë e thjesht për fëmijet tuaj. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Bukurie Nexhipi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë