Duke shfletuar: Bona 1 Artikuj

tretelina

Tretelina ( Receta gatimi nga Bona )

Tretelina. Receta gatimit është dërguar nga Bona 27 qershor 2013. Foto © Bona Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu Mësoni si të përgatisim tretelina duke ndjekur udhëzimet në vijim

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë