Duke shfletuar: Meze 4 Artikuj

djath

Djathë i skuqur( i bardhë ) ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Djathë i skuqur ( i bardhë ). Receta gatimit është dërguar nga Ervina Saliu 10 nëntor 2015. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për meze klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

meze me veze te ziera

Meze, vezë të ziera të mbushura ( Receta gatimi nga Yllka Papa )

Meze, vezë të ziera të mbushura. Receta gatimit është dërguar nga Yllka Papa 12 qershor 2014. Foto © Yllka Papa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Yllka Papa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për meze klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

baklla ne furre

Baklla ( fasule kokërr mëdha ) në furrë ( Receta gatimi nga Saimira )

Baklla ( fasule kokërr mëdha ) në furrë. Receta e gatimit për baklla në furrë është dërguar nga Saimira 14 tetor 2013.  Foto © Saimira Në Korçë këtë lloj fasule kokërr madhe e quajmë baklla. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me fasule klikoni këtu Kushdo që ka […]

v

Vezë të mbushura ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Vezë të mbushura. Receta gatimit është dërguar nga Ervina Saliu 27 maj 2013. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për meze klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë