Duke shfletuar: Albana 1 Artikuj

q

Qumështor ( Receta gatimmi nga Albana )

Qumështor. Receta gatimit për qumështor është dërguar nga Albana 23 qershor 2013. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Albana klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për qumështor klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë