Duke shfletuar: March 2014 2 Artikuj

e4

12 të bukura si të dekoroni pjata me fruta dhe perime nga Ervina Saliu

12 të bukura si të dekoroni pjata me fruta dhe perime nga Ervina Saliu. Fotot © Ervina Saliu Mësoni si të dekoroni pjata me fruta dhe perme duke ndjekur udhëzimet në vijim Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera postime me ide të bukura klikoni këtu Kushdo që […]

1

9 ide shumë të bukura si të dekoroni pjatat për ditë festash nga Saimira

9 ide shumë të bukura si të dekoroni pjatat për ditë festash nga Saimira Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera postime me ide të bukura klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë