Duke shfletuar: Receta gatimi pranverë 2 Artikuj

byrek per Sulltan Nevruzin

Byrek me spinaq, jeshilliqe, vezë dhe djath të bardhë / Traditë e Elbasanit ( Receta gatimi nga Migena Agolli )

Byrek me spinaq, jeshilliqe, vezë dhe djath të bardhë / Traditë e Elbasanit. Receta gatimit është dërguar nga Migena Agolli 2 prill 2014. Foto © Migena Agolli Ky lloj byreku tradicionalisht bëhet në festën e Sulltan Nevruzit, por sigurisht mund ta përgatisni edhe në ditët e tjera teëvitit. Për të tjera receta gatimi tradicionale të […]

Marmelatë me luleshtrydhe - Ervina Saliu - KuzhinaIme.al

Marmalatë me luleshtrydhe ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Marmalatë me luleshtrydhe. Receta e gatimit për marmalatë me luleshtrydhe është dërguar nga Ervina Saliu 12 gusht 2013. Foto © Ervina Saliu. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për marmalatë klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë