Duke shfletuar: Emirjona Caka 1 Artikuj

krofne

Krofne ( Receta gatimi nga Emirjona Caka )

Krofne. Receta gatimit është dërguar nga Emirjona Caka 20 tetor 2013. Foto © Emirjona Caka Për të shfletuar recetat e gatimit nga Emirjona Caka klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për petulla klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë