Duke shfletuar: January 2013 1 Artikuj

rollade me banane

Rolladë me Banane ( Receta gatimi nga Diana N Pira )

Rolladë me Banane. Receta gatimit është dërguar nga Diana N Pira 31 janar 2013.  Foto e huazuar sa për ilustrim Për të shfletuar recetat e gatimit nga Diana N Pira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë