Duke shfletuar: May 2020 1 Artikuj

gliko qershie nga Natasha velia

Gliko qershie ( Receta gatimi nga Natasha Velia )

Receta e gatimit për gliko qershie është një nga më të kërkuarat në sezonin e verës. Në këtë recetë gatimi për gliko qershie dërguar nga Natasha Velia janë përdorur qershi e bardhë dhe e kuqe. Gliko qershie

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë