Duke shfletuar: Pallaqinka 1 Artikuj

pallaqinka me spinaq

Pallaqinka me spinaq ( Receta gatimi nga Meri Kryeziu )

Pallaqinka me spinaq. Receta gatimit është dërguar nga Meri Kryeziu 29 gusht 2013. Foto © Meri Kryeziu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Meri Kryeziu klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu Mësoni si të përgatisim […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë