Duke shfletuar: Edvina Gjeçi 19 Artikuj

patellxhane

Feta patëllxhani me djathë dhe domate ( Receta gatimi nga Edvina Gjeci )

Receta gatimit është dërguar nga Edvina Gjeçi 10 gusht 2016. Foto © Edvina Gjeçi Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Edvina Gjeçi klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu Skuqim feta patëllxhani në zgarë ose […]

11

Mocarela në karrocë quhen në italisht. ( Receta gatimi nga Edvina Gjeçi )

Një ushqim i thjeshtë, i shpejtë dhe i mirë. Receta gatimit është dërguar nga Edvina Gjeçi 2 gusht 2016. Fotot © Edvina Gjeçi Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Edvina Gjeçi klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më […]

mish pule

Fleta pule të skuqura ( Receta gatimi nga Edvina Gjeci )

Receta gatimit është dërguar nga Edvina Gjeçi 1 gusht 2016. Foto © Edvina Gjeçi Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Edvina Gjeçi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për mish pule klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më […]

9

Rolo me patate dhe karrota, i mbushur me proshutë dhe djathë ( Receta gatimi nga Edvina Gjeçi )

Receta gatimit është dërguar nga Edvina Gjeçi 31 korrik 2016. Fotot © Edvina Gjeçi Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Edvina Gjeçi klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu Mësoni si të përgatisim rolo me […]

12782039_827901473986322_1079222211_n

Spinaq me vezë ( Receta gatimi nga Edvina Gjeci )

Spinaq me vezë. Receta e gatimit për spinaq me vezë është dërguar nga Edvina Gjeçi 29 shkurt 2016. Foto © Edvina Gjeçi Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Edvina Gjeçi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me spinaq klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

cc

Lulelakër me proshutë në furrë ( Receta gatimi nga Edvina Gjeci )

Lulelakër me proshutë në furrë. Receta e gatimit për lulelakër me proshutë në furrë është dërguar nga Edvina Gjeçi 20 shkurt 2016. Fotot © Edvina Gjeçi Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Edvina Gjeçi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me lulelakër klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të […]

cc

Patëllxhan me patate në furrë ( Receta gatimi nga Edvina Gjeci )

Patëllxhan me patate në furrë. Receta e gatimit për patëllxhan me patate në furrë është dërguar nga Edvina Gjeçi 19 janar 2016. Fotot © Edvina Gjeçi Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Edvina Gjeçi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me me patëllxhanë klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e […]

cc

Tortë me mollë ( Receta gatimi nga Edvina Gjeci )

Tortë me mollë. Receta e gatimit për tortë me mollë është dërguar nga Edvina Gjeçi 15 janar 2016. Foto © Edvina Gjeçi Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Edvina Gjeçi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

cc

Makarona me salcice dhe kërpurdha ( Receta gatimi nga Edvina Gjeci )

Makarona me salcice dhe kërpurdha. Receta e gatimit për makarona me salcice dhe kërpurdha është dërguar nga Edvina Gjeçi 12 janar 2016. Fotot © Edvina Gjeçi Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Edvina Gjeçi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të […]

cm

Ciambellone ( Receta gatimi nga Edvina Gjeci )

Ciambellone. Receta e gatimit për ciambellone është dërguar nga Edvina Gjeçi 24 dhjetor 2015. Foto © Edvina Gjeçi Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Edvina Gjeçi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

biskota

Biskota ( Receta gatimi nga Edvina Gjeci )

Biskota. Receta e gatimit për biskota është dërguar nga Edvina Gjeçi 21 dhjetor 2015. Foto © Edvina Gjeçi Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Edvina Gjeçi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për biskota klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

fetina

Fetina pule me proshutë dhe djathë ( Receta gatimi nga Edvina Gjeçi )

Kjo është një nga recetat që më pëlqejnë më shumë. Receta gatimit është dërguar nga Edvina Gjeçi 18 dhjetor 2015. Foto © Edvina Gjeçi Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Edvina Gjeçi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për mish pule klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë