Duke shfletuar: March 2015 5 Artikuj

piva e bardhe

Pica e bardhë sepse nuk ka salcë ( Receta gatimi nga Yllka Papa )

Pica e bardhë sepse nuk ka salcë. Receta gatimit është dërguar nga Yllka Papa 16 mars 2015. Foto © Yllka Papa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Yllka Papa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për pica klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

mish pule me perime

Mish pule me perime ( Receta gatimi nga Yllka Papa )

Mish pule me perime. Receta gatimit është dërguar nga Yllka Papa 12 mars 2015. Fotot © Yllka Papa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Yllka Papa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish pule klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

makarona te mbushura

Makarona tub të mbushura ( Receta gatimi nga Yllka Papa )

Makarona tub të mbushura. Receta gatimit është dërguar nga Yllka Papa 7 mars 2015. Fotot © Yllka Papa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Yllka Papa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni […]

buke me hudhra dhe gjalpe

Buke me hudhra, gjalpë dhe mozarela ( lloj djathi ) ( Receta gatimi nga Yllka Papa )

Bukë me hudhra, gjalpë dhe mozarela ( lloj djathi ). Receta gatimit është dërguar nga Yllka Papa 2 mars 2015. Fotot © Yllka Papa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Yllka Papa klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë […]

buke me djathe ne grill

Bukë me dhjathë në grill ( Grilled Cheese ) ( Receta gatimi nga Yllka Papa )

Bukë me dhjathë në grill ( Grilled Cheese ). Receta gatimit është dërguar nga Yllka Papa 2 mars 2015. Fotot © Yllka Papa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Yllka Papa klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë