Shpërndaje
Hapje e plotë
print
Duhet të jeni të identifikuar për të ruajtur
Identifikohu / Rregjistrohu
Ruaje
Duhet të jeni të identifikuar për të vlerësuar
Identifikohu / Rregjistrohu
Vlerëso
buke me djathe ne grill

Bukë me dhjathë në grill ( Grilled Cheese ) ( Receta gatimi nga Yllka Papa )

Bukë me dhjathë në grill ( Grilled Cheese ). Receta gatimit është dërguar nga Yllka Papa 2 mars 2015. Fotot © Yllka Papa

  • Për të shfletuar recetat e gatimit nga Yllka Papa klikoni këtu
  • Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu

Mësoni si të përgatisim bukë me dhjathë në grill ( Grilled Cheese ) duke ndjekur udhëzimet në vijim

1101 shikime

buke me djathe ne grill

Përbërësit

bukë, djathë, gjalpë

Përgatitja

1

2 feta buke i lyeni me gjalpë në anët që do i vendosni në grill dhe në mes djathë mozarela ose djathë tjetër që shkrihet. Te lehta dhe të shpejta sidomos fëmijët i pëlqejnë shumë

Yllka Papa ka dërguar në KuzhinaIme.al 31 receta gatimi me fotot origjinale të gatimeve të saj. Klikoni mbi emrin e autores për të shfletuar gjithë recetat e gatimit nga Yllka Papa.

Lini një Përgjigje

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë
%d bloggers like this: