Duke shfletuar: Receta gatimi vjeshtë 3 Artikuj

mish pule me bishtaja

Mish pule me bishtaja ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Mish pule me bishtaja. Receta e gatimit për mish pule me bishtaja është dërguar nga Ervina Saliu 22 nëntor 2013. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish pule klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe […]

baklla ne furre

Baklla ( fasule kokërr mëdha ) në furrë ( Receta gatimi nga Saimira )

Baklla ( fasule kokërr mëdha ) në furrë. Receta e gatimit për baklla në furrë është dërguar nga Saimira 14 tetor 2013.  Foto © Saimira Në Korçë këtë lloj fasule kokërr madhe e quajmë baklla. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me fasule klikoni këtu Kushdo që ka […]

Revani me portokall

Revani me portokall ( Receta gatimi nga Daniela Pepa )

Revani me portokall, një ëmbëlsirë e thjeshtë dhe shumë e shijshme. Receta gatimit për revani me portokall është dërguar nga Daniela Pepa 11 dhjetor 2012. Foto © Daniela Pepa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Daniela Pepa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për revani klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë