Duke shfletuar: Greda Mesarea 1 Artikuj

mesinik

Mesinik, byrek me peta të pjekura dhe mish pule ( Receta gatimi nga Greda Mesarea )

Mesinik, byrek me peta të pjekura dhe mish pule. Receta gatimit është dërguar nga Greda Mesarea 8 gusht 2013. Foto e huazuar sa për ilustrim. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Greda Mesarea klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë