Duke shfletuar: Mars 2013 7 Artikuj

Embelsire me biskota - Ervina Saliu - KuzhinaIme.al

Embëlsirë me biskota ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Një ëmbëlsirë e shpejtë dhe e thjeshtë për t’u përgatitur. Receta e gatimit për embëlsirë me biskota  është dërguar nga Ervina Saliu 20 mars 2013. Foto © Ervina Saliu. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e […]

Musaka me patate të ziera - Suela Katanja - KuzhinaIme.al

Musaka me patate të ziera ( Receta gatimi nga Suela Katanja )

Kjo recetë fillimisht është dërguar në faqen tonë në Facebook nga Myrvete Spahiu, por me një foto të huazuar nga interneti. Fotot në këtë postim janë nga Suela Katanja e cila këtë recetë e kish provuar vite më parë dhe u gëzua kur gjeti recetën. Dërguar nga Suela Katanja 20 mars 2013. Foto © Suela Katanja […]

Bakllava - Suela Katanja - KuzhinaIme.al

Bakllava e bërë me peta të gatshme ( Receta gatimi nga Suela Katanja )

Bakllava e bërë me peta të gatshme. Receta gatimit është dërguar nga Suela Katanja në 25 dhjetor 2012. Foto © Suela Katanja Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Suela Katanja klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për bakllava klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

makarona pene me karkaleca deti

Makarona ( pene ) me karkaleca deti dhe domate të vogla ( Receta gatimi nga Daniela Pepa )

Makarona ( pene ) me karkaleca deti dhe domate të vogla ( pomodorini ). Receta gatimit është dërguar nga Daniela Pepa 11 mars 2013. Foto © Daniela Pepa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Daniela Pepa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e […]

ballokume

Ballokume Elbasani ( Receta gatimi nga Feride Bogdani )

Ballokume Elbasani. Receta gatimit për ballokume elbasani është dërguar nga Feride Bogdani 6 mars 2013. Foto e huazuar sa për ilustrim Për të shfletuar recetat e gatimit nga Feride Bogdani klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për ballokume klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

byrek koral me gjize dhe veze

Byrek koral me gjizë ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Byrek koral me gjizë. Receta e gatimit për byrek koral me gjizë është dërguar nga Silvana Belishaku 5 mars 2013. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe […]

krostate me recel

Krostatë me reçel ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Krostatë me reçel. Receta e gatimit për krostatë me reçel është dërguar nga Leonora Pane 1 mars 2013. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë