Duke shfletuar: Migena Buci 1 Artikuj

corbe

Çorbë shkodrane ( Receta gatimi nga Migena Buci )

Çorbë shkodrane. Receta gatimit është dërguar nga Migena Buci 12 maj 2013. Foto © Migena Buci Për të tjera receta gatimi për gjellë klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu Mësoni si të përgatisim çorbë shkodrane duke ndjekur […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë