Duke shfletuar: Feride Bogdani 2 Artikuj

tave kosi

Tavë Elbasani ( Tavë kosi ) ( Receta gatimi nga Feride Bogdani )

Tavë Elbasani ( Tavë kosi ) është një recetë gatimi popullore Shqiptare tradicionale e Elbasanit. Mësoni si të përgatisim tavë elbasani ( tavë kosi ) duke ndjekur udhëzimet në vijim. Tavë Elbasani ( Tavë kosi )

ballokume

Ballokume Elbasani ( Receta gatimi nga Feride Bogdani )

Ballokume Elbasani. Receta gatimit për ballokume elbasani është dërguar nga Feride Bogdani 6 mars 2013. Foto e huazuar sa për ilustrim Për të shfletuar recetat e gatimit nga Feride Bogdani klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për ballokume klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë