Duke shfletuar: December 2016 1 Artikuj

embelsira per festat

Embëlsira për festat ( Receta gatimi nga KuzhinaIme.al )

Embëlsira për festat. Receta gatimit për embëlsira për festat është publikuar nga KuzhinaIme.al 29 dhjetor 2016. Foto © KuzhinaIme.al Mësoni si të përgatisim embëlsira për festat duke ndjekur udhëzimet në vijim Ps. Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë