Duke shfletuar: Kuzhina Turke 3 Artikuj

Bakllava Turke - Dallandyshe Siqeca - KuzhinaIme.al

Bakllava Turke ( Receta gatimi nga Dallandyshe Siqeca )

Bakllava Turke. Receta gatimit është dërguar nga Dallandyshe Siqeca 22 mars 2014. Fotot © Dallandyshe Siqeca. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Dallandyshe Siqeca klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

bakllava turke

Bakllava Turke ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Bakllava Turke. Receta e gatimit për bakllava turke është dërguar nga Silvana Belishaku 10 tetor 2013. Foto © Silvana Belishaku. Pas kësaj recete nuk e krahasoj me asnjë tjetër. Ja vlen ta provoni/Silvana Belishaku Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për bakllava klikoni këtu Kushdo që […]

Patëllxhanë-të-mbushur-Ana-KuzhinaIme.al

Patëllxhanë të mbushur (Imam bajëlldi) ( Receta gatimi nga Ana )

Patëllxhanë të mbushur (Imam bajëlldi), një recetë tradicionale. Receta gatimit është dërguar nga Ana 17 prill 2013. Fotot © Ana. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ana klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me patëllxhanë klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë