Duke shfletuar: Klodi Bezati 2 Artikuj

Pasta orecchiette të bëra në shtëpi me brokoli

Pasta orecchiette të bëra në shtëpi me brokoli ( Receta gatimi nga Klodi Bezati )

Pasta orecchiette të bëra në shtëpi me brokoli. Receta gatimit është dërguar nga Klodi Bezati 12 dhjetor 2013. Foto © Klodi Bezati Për të shfletuar recetat e gatimit nga Klodi Bezati klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

role me mish te grire

Role me mish në furrë ( Receta gatimi nga Klodi Bezati )

Role me mish në furrë. Receta gatimit është dërguar nga Klodi Bezati 9 dhjetor 2013. Fotot © Klodi Bezati Për të shfletuar recetat e gatimit nga Klodi Bezati klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish pule klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë