Duke shfletuar: Alma Mena 1 Artikuj

byrek me kos

Byrek me kos ( Receta gatimit nga Alma Mena )

Byrek me kos. Receta gatimit është dërguar nga Alma Mena 17 dhjetor 2014. Foto © Alma Mena Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Alma Mena klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë