Duke shfletuar: Dita e verës 1 Artikuj

tave kosi

Tavë Elbasani ( Tavë kosi ) ( Receta gatimi nga Feride Bogdani )

Tavë Elbasani ( Tavë kosi ). Receta gatimi nga Feride Bogdani 21 korrik 2013. Foto e huazuar sa për ilustrim Për të shfletuar recetat e gatimit nga Feride Bogdani klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për tavë kosi klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë