Duke shfletuar: July 2013 7 Artikuj

tave kosi

Tavë Elbasani ( Tavë kosi ) ( Receta gatimi nga Feride Bogdani )

Tavë Elbasani ( Tavë kosi ) është një recetë gatimi popullore Shqiptare tradicionale e Elbasanit. Mësoni si të përgatisim tavë elbasani ( tavë kosi ) duke ndjekur udhëzimet në vijim. Tavë Elbasani ( Tavë kosi )

Kek me pjeshke

Kek me pjeshkë ( Receta gatimi nga Alma Dudi Palokaj )

Kek me pjeshkë. Receta gatimit është dërguar nga Alma Dudi Palokaj 18 korrik 2013. Fotot © Alma Dudi Palokaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Alma Palokaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

recel shalqini

Reçel shalqini ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Reçel shalqini. Receta e gatimit për reçel shalqini është dërguar nga Ervina Saliu 15 korrik 2013. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për reçel klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

pastice me kungull

Pastiçe me kungull ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Pastiçe me kungull. Receta e gatimit për pastiçe me kungull është dërguar nga Silvana Belishaku 15 korrik 2013. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për pastiçe klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

fergese

Fërgesë e shpejtë dhe e shijshme ( Receta gatimi nga Saimira )

Fërgesë e shpejtë dhe e shijshme. Receta e gatimit për fërgesë është dërguar nga Saimira 10 korrik 2013. Foto e huazuar sa për ilustrim Për të shfletuar recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për fërgesë klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta […]

oriz

Oriz ( Rizoto ) me verë dhe mish viçi ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Oriz ( Rizoto ) me verë dhe mish viçi. Receta gatimit është dërguar nga Leonora Pane 10 korrik 2013. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me oriz klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta […]

turli

Turli ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Turli. Receta gatimit për është dërguar nga Ervina Saliu 1 korrik 2013. Fotot © Ervina Saliu. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për gjellë klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë