Duke shfletuar: February 2015 21 Artikuj

krem perimesh

Krem perimesh ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Krem perimesh. Receta e gatimit për krem perimesh është dërguar nga Leonora Pane 28 shkurt 2015. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për supë klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

pite

Pite të çastit ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Pite të çastit. Receta gatimit është dërguar nga Ervina Saliu 25 shkurt 2015. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për pite klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më […]

makarona me karkaleca deti

Makarona me karkaleca deti dhe oktapod ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Makarona me karkaleca deti dhe oktapod. Receta e gatimit për makarona me karkaleca deti dhe oktapod është dërguar nga Ervina Saliu 23 shkurt 2015. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për makarina klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e […]

Krostata me recel fiku

Krostatë me recel fiku ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Krostatë me recel fiku. Receta e gatimit për krostatë me reçel fiku është dërguar nga Leonora Pane 19 shkurt 2015. Fotot © Leonora Pane. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe […]

makarona me karkaleca deti

Makarona ( Spageti ) me karkaleca deti ( Receta gatimi nga Yllka Papa )

Makarona ( Spageti ) me karkaleca deti. Receta gatimit është dërguar nga Yllka Papa 19 shkurt 2015. Foto © Yllka Papa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Yllka Papa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

peshk me qepe

Peshk me qepë ( Receta gatimi nga Saimira )

Peshk me qepë. Receta e gatimit për peshk me qepë është dërguar nga Saimira 19 shkurt 2015. Foto © Saimira Për të shfletuar recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për peshk klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

makarona shtepie

Makarona shtepie në formë lule ( Receta gatimi nga Saimira )

Makarona shtepie në formë lule. Receta e gatimit për makarona shtëpie në formë lule është dërguar nga Saimira 19 shkurt 2015. Foto © Saimira Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta […]

qumeshor

Qumështor ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Qumështor. Receta e gatimit për qumështor është dërguar nga Silvana Belishaku 18 shkurt 2015. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për qumështor klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

kek me arra

Kek me arra ( Receta gatimi nga Saimira )

Kek me arra. Receta e gatimit për kek me arra është dërguar nga Saimira 17 shkurt 2015. Fotot © Saimira Për të shfletuar recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj […]

kek

Kek me bajame ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Kek me bajame. Receta gatimit është dërguar nga Ervina Saliu 17 shkurt 2015. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më […]

kek me arra dhe karamel

Kek me arra dhe karamel ( caramel sauce ) ( Receta gatimi nga Yllka Papa )

Kek me arra dhe karamel ( caramel sauce ). Receta gatimit është dërguar nga Yllka Papa 15 shkurt 2015. Fotot © Yllka Papa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Yllka Papa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

kek3

Kek me shërbet çokollate ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Kek me shërbet çokollate. Receta gatimit është dërguar nga Ervina Saliu 13 shkurt 2015. Fotot © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë