Duke shfletuar: January 2014 33 Artikuj

pastico me qumesht

Pastiço me qumësht ( Receta gatimi nga Bukurie Nexhipi )

Pastiço me qumësht. Receta e gatimit për pastiço me qumësht është dërguar nga Bukurie Nexhipi 31 janar 2014. Foto © Bukurie Nexhipi Për të shfletuar recetat e gatimit nga Bukurie Nexhipi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për pastiçe klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

Pule me oriz

Pulë me oriz ( Receta gatimi nga Bukurie Nexhipi )

Pulë me oriz. Receta e gatimit për pulë me oriz është dërguar nga Bukurie Nexhipi 31 janar 2014. Foto © Bukurie Nexhipi. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Bukurie Nexhipi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish pule klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

zupa shtëpie

Zupë shtëpie ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Zupë shtëpie. Receta e gatimit për zupë shtëpie është dërguar nga Brikena Metaj 29 janar 2014. Foto © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

gjalp

Gjalp i përgatitur në shtëpi ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Gjalp i përgatitur në shtëpi. Receta e gatimit për gjalp të përgatitur në shtëpi është dërguar nga Brikena Metaj 28 janar 2014. Foto © Brikena Metaj Ju pëlqen pak gjalpë i freskët, i përgatitur në shtëpi ? Është shumë e thjeshtë. Mjafton të grumbulloni për disa ditë rresht ajkën e qumështit të zier dhe të […]

Byrek me fasule

Byrek me fasule ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Byrek me fasule. Receta e gatimitpër byrek me fasule është dërguar nga Ervina Saliu 27 janar 2014. Fotot © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

omlete me perime

Omëletë me perime ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Omëletë me perime. Receta e gatimit për omletë me perime është dërguar nga Brikena Metaj 26 janar 2014. Foto © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për omletë klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me perime klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë […]

byrek me rrush dhe mish te grire

Byrek me mish të grirë dhe rrush ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Byrek me mish të grirë dhe rrush. Receta e gatimit për byrek me mish të grirë dhe rrush është dërguar nga Brikena Metaj 26 janar 2014. Foto © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të […]

sallam cokollate

Sallam prej çokollate ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Sallam prej çokollate. Receta e gatimit për sallam çokollate është dërguar nga Brikena Metaj 26 janar 2014. Fotot © Brikena Metaj Një recetë e shpejtë, e thjeshtë dhe shumë e shijshme. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë […]

liker manarine

Liker mandarine ( Receta për pije nga Brikena Metaj )

Liker mandarine. Receta për liker mandarine është dërguar nga Brikena Metaj 25 janar 2014. Foto © Brikena Metaj Eshtë gjithmonë shumë herë më mirë t’u shërbesh miqve të tu gatime bio dhe të përgatitura vetë. Në këtë rast po ju ofroj një recetë likeri që përgatitet shumë thjesht dhe me pafundësi shijesh. Ju mund të […]

tave me mish te grire dhe veze

Tavë me mish të grirë dhe vezë ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Tavë me mish të grirë dhe vezë. Receta e gatimit për tavë me mish të girë dhe vezë është dërguar nga Brikena Metaj 25 janar 2014. Foto © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish të grirë klikoni këtu Kushdo që ka […]

fetina

Fetina pule me bukë të grirë dhe gjalp ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Fetina pule me bukë të grirë dhe gjalp. Receta e gatimit për fetina pule me bukë të grirë dhe gjalp është dërguar nga Leonora Pane 24 janar 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish pule klikoni këtu Kushdo që ka […]

kek me kakao dhe qershi

Kek me kakao e qershi ( Receta gatimit nga Bukurie Nexhipi )

Kek me kakao e qershi. Receta e gatimit për kek me kakao e qershi është dërguar nga Bukurie Nexhipi 24 janar 2014. Foto © Bukurie Nexhipi Për të shfletuar recetat e gatimit nga Bukurie Nexhipi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë