Duke shfletuar: Algen Shehaj 2 Artikuj

Puding me arra

Puding me arra ( Receta gatimi nga Algen Shehaj )

Puding me arra. Receta gatimit është dërguar nga Algen Shehaj 8 shtator 2014. Foto © Algen Shehaj. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Algen Shehaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

Qahi Gjirokastre

Qahi Gjirokastre ( Receta gatimi nga Algen Shehaj )

Qahi Gjirokastre. Receta gatimit është dërguar nga Algen Shehaj 8 dhjetor 2014. Fotot © Algen Shehaj. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Algen Shehaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë