Duke shfletuar: Dhjetor 2017 1 Artikuj

Milopita

Kek me mollë Milopita ( Receta gatimi e dërguar nga Anila )

Kek me mollë Milopita. Receta gatimit është dërguar nga Anila 2 dhjetor 2017. Fotot © Anila Për të shfletuar recetat e gatimit nga Anila klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë