Duke shfletuar: Saimira 54 Artikuj

Melomakaronia

Melomakarona ( Receta gatimi nga Saimira )

Melomakarona. Gurabije tradicionale greke për festat e fundvitit. Receta e gatimit për melomakarona është dërguar nga Saimira 23 dhjetor 2015. Fotot © Saimira Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për melomakarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

qofte me patate

Qofte me patate ( Receta gatimi nga Saimira )

Qofte me patate. Receta e gatimit për qofte me patate është dërguar nga Saimira 18 dhjetor 2015. Fotot © Saimira. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për qofte klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

embelsire me marmalate

Embëlsirë me marmalatë luleshtrydhe dhe manaferre ( Receta gatimi nga Saimira )

Embëlsirë me marmalatë luleshtrydhe dhe manaferre. Receta e gatimit për embëlsirë me marmalatë luleshtrydhe dhe manaferre është dërguar nga Saimira 26 tetor 2015. Foto © Saimira Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj […]

biftek te mbushur me veze

Biftekë të mbushur me vezë ( Receta gatimi nga Saimira )

Biftekë të mbushur me vezë. Receta e gatimit për biftekë të mbushur me vezë është dërguar nga Saimira 21 tetor 2015. Foto © Saimira Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish viçi klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe […]

Milopita

Tarte me mollë “Milopita” ( Receta gatimi nga Saimira )

Tarte me mollë “Milopita”. Receta gatimit është dërguar nga Saimira 21 tetor 2015. Foto © Saimira Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më […]

buke per sanduice

Bukë për sanduiçë ( Receta gatimi nga Saimira )

Bukë për sanduiçë. Receta e gatimit për bukë për sanduiçë është dërguar nga Saimira 18 tetor 2015. Foto © Saimira Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për panine klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

kek

Kek ( Receta gatimi nga Saimira )

Kek. Receta e gatimit për kek është dërguar nga Saimira 16 tetor 2015.  Foto © Saimira Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta […]

liker shege

Liker shege ( Receta për pije nga Saimira )

Liker shege. Receta për liker shege është dërguar nga Saimira 16 tetor 2015. Foto © Saimira Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për pije klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më […]

panine te mbushura me djathe

Panine të mbushura me djathë dhe gjizë ( Receta gatimi nga Saimira )

Panine të mbushura me djathë dhe gjizë. Receta e gatimit për panine të mbushura me djathë dhe gjizë është dërguar nga Saimira 12 qershor 2015. Foto © Saimira. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për panine klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e […]

torte cokollate

Tortë çokollatë ( Receta gatimi nga Saimira )

Tortë çokollatë. Receta gatimit është dërguar nga Saimira 7 qershor 2015. Foto © Saimira Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke […]

biskota ne forme margarite

Biskota në formë margarite ( Receta gatimi nga Saimira )

Biskota në formë margarite. Receta e gatimit për biskota në formë margarite është dërguar nga Saimira 2 qershor 2015. Foto © Saimira Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për biskota klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

byrek me salce molle

Byrek me salcë molle ( Receta gatimi nga Saimira )

Byrek me salcë molle. Receta e gatimit për byrek me salcë molle është dërguar nga Saimira 18 maj 2015. Foto © Saimira Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë