Duke shfletuar: Elvira Shkoza 1 Artikuj

briosh

Briosh ( Receta gatimi nga Elvira Shkoza )

Briosh. Receta gatimit është dërguar nga Elvira Shkoza 26 shtator 2013. Foto © Elvira Shkoza Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Elvira Shkoza klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për briosh klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë