Duke shfletuar: Receta gatimi drekë 213 Artikuj

qofte

Qofte ( Polpettone ) në furrë ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

pulemetherrime2

Pulë me thërrime ( drudhe ) ( Receta gatimi nga Natasha Velia )

Qofte me patate te mbushura me proshute

Qofte me patate të mbushura me proshutë dhe djathë ( Receta gatimi nga Nita Beluli Hasani )

japrak

Dollma me gjethe rrushi ( japrak ) ( Receta gatimi nga Natasha Velia )

Peshk me patate ne furre

Peshk me patate ne furrë ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

zog fshati

Një pulë fshati ose zog me kulaç ( Receta gatimi nga Natasha Velia )

lakror misri me presh

Lakror misri me presh ( Receta gatimi nga Natasha Velia )

supe peshku

Supë peshku ( Receta gatimi nga Natasha Velia )

lakror me hithra

Lakror me hithra i pjekur në saç ( Receta gatimi nga Natasha Velia )

fergese

Fërgesë tradicionale ( Receta gatimi nga Natasha Velia )

Fërgesë tradiconale me gjizë, qepë, hurdhër, spec të kuq, speca jeshile, domate, spec djegës, kripë, piper, vaj ulliri.

Gjelle me therrime dhe mish pule

Gjellë me thërrime me mish pule ( Receta gatimi nga Engjëllushe Tusha )

rose

Rosë në furrë ( Receta gatimi nga Leonora Kodra )

Rosë në furrë. Receta gatimit është dërguar nga Leonora Kodra 19 mars 2017. Fotot © Leonora Kodra. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Kodra klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish rose klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë