Duke shfletuar: October 2014 22 Artikuj

Brinjë viçi të pjekura - Leonora Pane - KuzhinaIme.al

Brinjë viçi të pjekura ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Brinjë viçi të pjekura. Receta gatimit është dërguar nga Leonora Pane 29 tetor 2014. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish viçi klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

syltiash me molle dhe arra

Syltiash me mollë dhe arra ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Syltiash me mollë dhe arra. Receta e gatimit për syltiash me mollë dhe arra është dërguar nga Silvana Belishaku 26 tetor 2014. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për syltiash klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe […]

kek me karamel dhe miell kokosi

Kek me karamel dhe miell kokosi ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Kek me karamel dhe miell kokosi. Receta gatimit është dërguar nga Silvana Belishaku 26 tetor 2014. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

tave me lulelaker

Tavë me lulelakër, patate dhe gjizë ( Receta gatimi nga Slivana Belishaku )

Tavë me lulelakër, patate dhe gjizë. Receta e gatimit për tave me lulelakër, patate dhe gjizë është dërguar nga Slivana Belishaku 26 tetor 2014. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me lulelakër klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

Qofte me bukë - Brikena Metaj - KuzhinaIme.al

Qofte me bukë ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Qofte me bukë. Receta e gatimit për qofte me bukë është dërguar nga Brikena Metaj 26 tetor 2014. Fotot © Brikena Metaj Keni bukë të mbetur dhe nuk dini si ta përdorni? Në kuzhinë asgjë nuk hidhet, ndaj përgatitni qofte me bukë!!! Të adhurueshme e shumë të shijshme. Një mënyrë e shkëlqyer për të ricikluar […]

pandespanje me leng portokalli

Pandespanjë e regjur me lëng portokalli ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Pandespanjë e regjur me lëng portokalli. Receta e gatimit për pandespanjë të regjur me lëng portokalli është dërguar nga Silvana Belishaku 26 tetor 2014. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për ëmbëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

Supe me qofte

Supë me qofte ( Receta gatimi nga Saimira )

Supë me qofte. Receta e gatimit për supë me qofte është dërguar nga Saimira 26 tetor 2014. Foto © Saimira Për të shfletuar recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për supë klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

byrek me spinaq dhe oriz

Byrek me spinaq dhe oriz ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Byrek me spinaq dhe oriz. Receta gatimit është dërguar nga Silvana Belishaku 26 tetor 2014. Foto ©Silvana Belishaku Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

byrek me mish te grire

Byrek me mish të grirë ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Byrek me mish të grirë. Receta e gatimit për byrek me mish të grirë është dërguar nga Brikena Metaj 22 tetor 2014. Fotot © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të […]

Qumeshtor pa pete

Qumështor pa petë ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Qumështor pa petë. Receta gatimit për qumështor pa petë është dërguar nga Brikena Metaj 21 tetor 2014. Fotot © Brikena Metaj Për të shfletuar recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për qumështor klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

brusketa me salce kosi

Brusketa me salcë kosi ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

brusketa

Brusketa me kërpudha ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Brusketa me kërpudha. Receta gatimit është dërguar nga Leonora Pane 8 tetor 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni  këtu Për të tjera receta gatimi për brusketa klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë