Duke shfletuar: November 2015 8 Artikuj

Krostate me maskarpone

Krostatë me maskarpone ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Krostatë me maskarpone. Receta e gatimit për krostatë me maskarpone është dërguar nga Leonora Pane 24 nëntor 2015. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

Gjelle me qofte

Gjellë me qofte ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Gjellë me qofte. Receta gatimit është dërguar nga Ervina Saliu 23 nëntor 2015. Fotot © Ervina Saliu. Nuk duhet ta humbisni këtë recetë, e lehtë dhe e shpejtë por më tepër fantastike në shije/Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për qofte klikoni këtu Për të […]

byrek me presh dhe djathe

Byrek me presh dhe djathë ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Byrek me presh dhe djathë. Receta gatimit është dërguar nga Ervina Saliu 18 nëntor 2015. Fotot © Ervina Saliu Një recetë që më bëri përshtypje sapo e pashë, po më pelqeu aq shumë dhe e bëra direkt. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni […]

Sardele ne furre

Sardele ne furrë ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Sardele ne furrë. Receta e gatimit për sardele në furrë është dërguar nga Ervina Saliu 13 nëntor 2015. Fotot © Ervina Saliu. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me sardele klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

mish pule me domate

Mish pule me domate ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Mish pule me domate. Receta e gatimit për mish pule me domate është dërguar nga Ervina Saliu 11 nëntor 2015. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish pule klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe […]

djath

Djathë i skuqur( i bardhë ) ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Djathë i skuqur ( i bardhë ). Receta gatimit është dërguar nga Ervina Saliu 10 nëntor 2015. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për meze klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

dredhanik

Dredhanik me djath ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Dredhanik me djath. Receta gatimit është dërguar nga Ervina Saliu 6 nëntor 2015. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më […]

cc

Salcë shtëpie ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Salcë shtëpie. Receta gatimit është dërguar nga Ervina Saliu 3 nëntor 2015. Fotot © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për gjellë klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë