Duke shfletuar: Receta gatimi dimër 16 Artikuj

byrek me spinaq dhe presh

Byrek me spinaq dhe presh ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Byrek me spinaq dhe presh. Receta e gatimit për byrek me spinaq dhe presh është dërguar nga Silvana Belishaku 19 shkurt 2016. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të […]

krem perimesh stine

Krem perimesh stine ( Receta gatimi nga Lulzime Gjyzeli )

Krem perimesh stine. Receta e gatimit për krem perimesh stine është dërguar nga Lulzime Gjyzeli 5 janar 2016. Foto © Lulzime Gjyzeli Për të shfletuar recetat e gatimit nga Lulzime Gjyzeli klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për supë klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

tave me mish qingji dhe spinaq

Tavë me mish qengji dhe spinaq ( Receta gatimi nga Bukurie Nexhipi )

Tavë me mish qengji dhe spinaq. Receta e gatimit për tavë me mish qengji është dërguar nga Bukurie Nexhipi 2 dhjetor 2015. Foto © Bukurie Nexhipi Për të shfletuar recetat e gatimit nga Bukurie Nexhipi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për mish qengji klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj […]

byrek me presh dhe mish te grire

Byrek me presh dhe mish të grirë ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Byrek me presh dhe mish të grirë. Receta e gatimit për byrek me presh dhe mish të grirë është dërguar nga Silvana Belishaku 15 janar 2014. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

pershesh me gjel deti

Përshesh me gjel deti ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Përshesh me gjel deti. Receta gatimit për përshesh me gjel deti është dërguar nga Ervina Saliu 5 janar 2015. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me gjel deti klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta […]

gjelle me presh

Një mënyrë e thjeshtë dhe shumë e shijshme për të gatuar preshin ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Një mënyrë e thjeshtë dhe shumë e shijshme për të gatuar preshin. Gjellë me presh është një recetë gatimi popullore Shqiptare e stinës së dimrit. Kjo është një nga 5 + recetat e gatimit për gjellë me presh dërguar në KuzhinaIme.al Një mënyrë e thjeshtë dhe shumë e shijshme për të gatuar preshin

supe me perime

Supë me perime ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Supë me perime. Receta e gatimit për supë me perime është dërguar nga Brikena Metaj 21 shkurt 2014. Foto © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për supë klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

byrek me presh

Byrek me presh ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Byrek me presh. Receta e gatimit për byrek me presh është dërguar nga Brikena Metaj 6 shkurt 2014. Foto © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

tave me spinaq

Tavë me spinaq ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Tavë me spinaq. Receta gatimit është dërguar nga Brikena Metaj 24 janar 20014. Foto © Brikena Metaj Na ndodh jo rrallëherë që të na mbetet buka për disa ditë rresht dhe të ndodhemi para situatës kur nuk dimë se ç’të bëjmë me të. Ja dy mënyra se si ta shfrytëzoni bukën bajate. Për të shfletuar […]

tave me lulelaker

Tavë me lulelakër ( Receta gatimi nga Bukurie Nexhipi )

Tavë me lulelakër. Receta e gatimit për tavë me lulelakër është dërguar nga Bukurie Nexhipi 22 janar 2014. Foto © Bukurie Nexhipi Për të shfletuar recetat e gatimit nga Bukurie Nexhipi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me lulelakër klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

mish pule me bishtaja

Mish pule me bishtaja ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Mish pule me bishtaja. Receta e gatimit për mish pule me bishtaja është dërguar nga Ervina Saliu 22 nëntor 2013. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me mish pule klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe […]

japeak me lakra

Japrakë me lakra ( Receta gatimi nga Esmeralda Geci )

Japrakë me lakra. Receta gatimit është dërguar nga Esmeralda Geci 3 nëntor 2013. Foto © Esmeralda Geci Për të shfletuar recetat e gatimit nga Esmeralda Geci klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për japrak klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë