Duke shfletuar: Karkaleca deti 7 Artikuj

rizoto me karkalec deti2

Oriz “Rizoto” me krem karkaleci dhe perime ( Receta gatimi nga Luljeta Gjyzeli )

Oriz “Rizoto” me krem karkaleci dhe perime. Receta gatimit është dërguar nga Luljeta Gjyzeli 1 tetor 2015. Fotot © Luljeta Gjyzeli Për të shfletuar recetat e gatimit nga Luljeta Gjyzeli klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me oriz klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

makarona me karkaleca deti

Makarona me karkaleca deti dhe oktapod ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Makarona me karkaleca deti dhe oktapod. Receta e gatimit për makarona me karkaleca deti dhe oktapod është dërguar nga Ervina Saliu 23 shkurt 2015. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për makarina klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e […]

makarona me karkaleca deti

Makarona ( Spageti ) me karkaleca deti ( Receta gatimi nga Yllka Papa )

Makarona ( Spageti ) me karkaleca deti. Receta gatimit është dërguar nga Yllka Papa 19 shkurt 2015. Foto © Yllka Papa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Yllka Papa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

Makarona me karkaleca deti - Dallandyshe Siqeca - KuzhinaIme.al

Makarona me karkaleca dhe shparguj ( asparage ) ( Receta gatimi nga Dallandyshe Siqeca )

Makarona me karkaleca dhe shparguj ( asparage ). Receta gatimit është dërguar nga Dallandyshe Siqeca 18 prill 2014. Foto © Dallandyshe Siqeca. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Dallandyshe Siqeca klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta […]

makarona

Makarona me karkaleca deti ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Makarona me karkaleca deti. Receta e gatimit për makarona me karkaleca deti është dërguar nga Ervina Saliu 2 maj 2013. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për makarina klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

makarona me karkaleca deti

Makarona guaskë me karkaleca dhe salcë domatesh ( Receta gatimi nga Daniela Pepa )

Makarona guaskë me karkaleca dhe salcë domatesh. Receta gatimit është dërguar nga Daniela Pepa 3 prill 2013 Foto © Daniela Pepa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Daniela Pepa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

makarona pene me karkaleca deti

Makarona ( pene ) me karkaleca deti dhe domate të vogla ( Receta gatimi nga Daniela Pepa )

Makarona ( pene ) me karkaleca deti dhe domate të vogla ( pomodorini ). Receta gatimit është dërguar nga Daniela Pepa 11 mars 2013. Foto © Daniela Pepa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Daniela Pepa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë