Duke shfletuar: Ida Stafa 1 Artikuj

pufka

Pufka ( Receta gatimi nga Ida Stafa )

Pufka. Receta gatimit është dërguar nga Ida Stafa 18 shtator 2013. Foto e huazuar sa për ilustrim Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke klikuar këtu Mësoni si të përgatisim pufka duke ndjekur […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë