Duke shfletuar: March 2014 27 Artikuj

Biskota me gjalp - Leonora Pane - KuzhinaIme.al

Biskota me gjalp ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Biskota me gjalp. Receta e gatimit për biskota me gjalp është dërguar nga Leonora Pane 30 mars 2014. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për biskota klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta […]

biskota me susam

Biskota me susam ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Biskota me susam. Receta e gatimit për biskota me susam është dërguar nga Brikena Metaj 30 mars 2014. Foto © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për biskota klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

kek me cokokrem

Kek me çokokrem ( Receta gatimi nga Saimira )

Kek me çokokrem. Receta e gatimit për kek me çokokrem është dërguar nga Saimira 29 mars 2014. Foto © Saimira Për të shfletuar recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

Krem karamel - Brikena Metaj - KuzhinaIme.al

Krem karamel ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Krem karamel. Receta gatimit për krem karamel është dërguar nga Brikena Metaj 28 mars 2014. Foto © Brikena Metaj. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për krem karamel klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

bugace e embel

Bugace e ëmbël ( Receta gatimi nga Saimira )

Bugace e ëmbël. Receta e gatimit për bugace të embël është dërguar nga Saimira 27 mars 2014. Foto © Saimira Për të shfletuar recetat e gatimit nga Saimira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

byrek fshati

Byrek fshati me kërpudha e bizele ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Byrek fshati me kërpudha e bizele. Receta e gatimit për byrek fshati me kërpudha e bizele është dërguar nga Brikena Metaj 26 mars 2014. Foto © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

makarona me gjokse pule

Makarona me gjoks pule ( Receta gatimi nga Engjellushe Tusha )

Makarona me gjoks pule. Receta gatimit është dërguar nga Engjellushe Tusha 26 mars 2014. Foto © Engjellushe Tusha Për të shfletuar recetat e gatimit nga Engjellushe Tusha klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

patatetembushura

Patate të mbushura ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Bakllava Turke - Dallandyshe Siqeca - KuzhinaIme.al

Bakllava Turke ( Receta gatimi nga Dallandyshe Siqeca )

Bakllava Turke, një embëlsire shumë e kërkuar për festat e fundvitit.

cheescake

CHEESECAKE – Embëlsirë me portokall ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

kroasant me cokollate

Kroasant me çokollatë ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Kroasant me çokollatë. Receta e gatimit për kroasan me çokollatë është dërguar nga Silvana Belishaku 21 mars 2014. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kroasan klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

Apple pie - Dallandyshe Siqeca - KuzhinaIme.al

Apple pie ( Receta gatimi nga Dallendyshe Siqeca )

Apple pie. Receta e gatimit është dërguar nga Dallendyshe Siqeca 20 mars 2014. Foto © Dallandyshe Siqeca. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Dallandyshe Siqeca klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë