Duke shfletuar: December 2014 23 Artikuj

Tave peshku

Tavë peshku ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Tavë peshku, një nga recetat e gatimit më të preferuara në Shqipëri, jo më kot kjo recetë ka marë mbi 30 000 shikime. Ideale për fundjavë. Tavë peshku

byrek me kos

Byrek me kos ( Receta gatimit nga Alma Mena )

Byrek me kos. Receta gatimit është dërguar nga Alma Mena 17 dhjetor 2014. Foto © Alma Mena Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Alma Mena klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

gjelle me presh

Një mënyrë e thjeshtë dhe shumë e shijshme për të gatuar preshin ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Një mënyrë e thjeshtë dhe shumë e shijshme për të gatuar preshin. Gjellë me presh është një recetë gatimi popullore Shqiptare e stinës së dimrit. Kjo është një nga 5 + recetat e gatimit për gjellë me presh dërguar në KuzhinaIme.al Një mënyrë e thjeshtë dhe shumë e shijshme për të gatuar preshin

shendetlie

Shëndetlie ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Ja si e bëra unë këtë herë shëndetlijen që u mbarua brenda ditës. Receta e gatimit për shëndetlie dërguar nga Ervina Saliu 17 dhjetor 2014. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për shëndetlie klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira […]

krostata

Krostatë me reçel kajsie ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Krostatë me reçel kajsie. Receta e gatimit për krostatë me reçel kajsie është dërguar nga Silvana Belishaku 17 dhjetor 2014. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe […]

Sfoliat me domate te vogla

Sfoliat me domate të vogla ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Sfoliat me domate të vogla. Receta e gatimit për sfoliat me domate të vogla është dërguar nga Brikena Metaj 17 dhjetor 2014. Fotot © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me peta sfoliat klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e […]

Sallam me çokollatë dhe arra - Leonora Pane - KuzhinaIme.al

Sallam me çokollatë dhe arra ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Sallam me çokollatë dhe arra. Receta e gatimit për sallam me çokollatë dhe arra është dërguar nga Leonora Pane 14 dhjetor 2014. Foto © Leonora Pane. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të […]

torte me mandarine dhe kungull te verdhe

Tortë me mandarinë dhe kungull të verdhë ( Receta gatimi nga Erjona Balla )

Tortë me mandarinë dhe kungull të verdhë. Receta gatimit është dërguar nga Erjona Balla 13 dhjetor 2014. Foto © Erjona Balla Për të shfletuar recetat e gatimit nga Erjona Balla klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për torta klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është […]

krem karamel

Krem karamel ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Krem karamel. Receta e gatimit për krem karamel është dërguar nga Leonora Pane 10 dhjetor 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për krem karamel klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

trendafila

Trëndafila me brumë pice të mbushura ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Trëndafila me brumë pice të mbushura. Receta e gatimit për trëndafila me brumë pice është dërguar nga nga Leonora Pane 10 dhjetor 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

djathe i skuqur

Djathë i skuqur ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Djathë i skuqur. Receta e gatimit për djathë të skuqur është dërguar nga Leonora Pane 10 dhjetor 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë […]

byrek me fasule

Byrek me fasule dhe petë të pjekura ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Byrek me fasule dhe petë të pjekura. Receta e gatimit për byrek me fasule dhe petë të pjekura është dërguar nga Silvana Belishaku 8 dhjetor 2014. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për byrek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë