Duke shfletuar: May 2014 11 Artikuj

torte krem qershi

Tortë me krem dhe qershi ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Revani me miell orizi - Engjëllushe Tusha - KuzhinaIme.al

Revani me miell orizi ( Receta gatimi nga Engjëllushe Tusha )

Revani me miell orizi. Receta gatimit për revani me miell orizi është dërguar nga Engjëllushe Tusha 25 maj 2014. Foto © Engjëllushe Tusha. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Engjellushe Tusha klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për revani klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë […]

makarona me aspiragi

Makarona (Spaghetti) me domate dhe asparagi ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Makarona ( Spaghetti ) me domate dhe asparagi. Receta e gatimit për domate dhe asparagi është dërguar nga Silvana Belishaku 22 maj 2014. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e […]

kek me portokall

Kek me portokall ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Kek me portokall. Receta e gatimit për kek me portokall është dërguar nga Ervina Saliu 13 maj 2014. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për kek klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në […]

muffins

Muffins ( Receta gatimi nga Bukurie Nexhipi )

Muffins. Receta e gatimit për muffins është dërguar nga Bukurie Nexhipi 13 maj 2014. Foto © Bukurie Nexhipi Për të shfletuar recetat e gatimit nga Bukurie Nexhipi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për muffins klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni […]

LaugenBrezel

LaugenBrezel ( Receta gatimi nga Bukurie Nexhipi )

LaugenBrezel. Receta e gatimit për LaugenBrezel është dërguar nga Bukurie Nexhipi 13 maj 2014. Foto © Bukurie Nexhipi Për të shfletuar recetat e gatimit nga Bukurie Nexhipi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për petulla klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, […]

lulelaker e mbuluar me mish te grire

Lulelakër e mbuluar me mish të grirë ( Receta gatimi nga Bukurie Nexhipi )

Lulelakër e mbuluar me mish të grirë. Receta e gatimit për lulelakër të mbuluar me mish të grirë është dërguar nga Bukurie Nexhipi 10 maj 2014. Foto © Bukurie Nexhipi Për të shfletuar recetat e gatimit nga Bukurie Nexhipi klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me lulelakër klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë […]

torta krem fruta

Torta me krem dhe fruta të freskëta ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

torta nutella

Torta me maskarpone dhe nutella ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

pite me djathe

Pite me djathë ( Receta gatimi nga Ervina Saliu )

Pite me djathë. Receta e gatimit për pite me djathë është dërguar nga Ervina Saliu 2 maj 2014. Foto © Ervina Saliu Për të shfletuar recetat e gatimit nga Ervina Saliu klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për pite klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al […]

patateqofte

Patate me qofte në furrë ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë