Duke shfletuar: April 2014 30 Artikuj

torte alketa

Tortë ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Gjelle me bamje

Gjellë me bamje ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Gjellë me bamje. Receta e gatimit për gjellë me bamje është dërguar nga Leonora Pane 27 prill 2014. Foto © Leonora Pane Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Leonora Pane klikoni këtu Për të tjera receta gatimi me bamje klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta […]

pastice me lulelaker

Pastiçe me lulelakër, pana dhe djathë ( Receta gatimi nga Silvana Belishaku )

Pastiçe me lulelakër, pana dhe djathë. Receta e gatimit për pastiçe me lulelakër, pana dhe djathë është dërguar nga Silvana Belishaku 27 prill 2014. Foto © Silvana Belishaku Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Silvana Belishaku klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për pastiçe klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

Vesharapi - Pufka - Engjellushe Tusha - KuzhinaIme.al

“Vesharapi ” apo “Pufka” Receta për një ëmbelsirë të shpejtë dhe të shijshme ( Receta gatimi nga Engjellushe Tusha )

“Vesharapi ” apo “Pufka” Receta për një ëmbelsire të shpejtë dhe të shijshme. Receta gatimit është dërguar nga Engjellushe Tusha 25 prill 2014. Foto © Engjëllushe Tusha. Për të shfletuar recetat e gatimit nga Engjellushe Tusha klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Për të tjera recata gatimi për pufka klikoni këtu […]

embelsira me peta sfoliat

Embëlsira me peta sfoliat ( Receta gatimi nga Yllka Papa )

Embëlsira me peta sfoliat. Receta gatimit është dërguar nga Yllka Papa 22 prill 2014. Fotot © Yllka Papa Për të shfletuar recetat e gatimit nga Yllka Papa klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

Si te pergatisim majoneze shtepie

Majonezë shtëpie ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Majonezë shtëpie. Receta gatimit për majonezë në kushte shtëpie është dërguar nga Brikena Metaj 22 prill 2014. Foto © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e mirëpritur, mësoni më shumë duke […]

leng frutash

Lëng i freskët frutash (smoothie) ( Receta për pije nga Brikena Metaj )

Lëng i freskët frutash (smoothie). Receta për këtë lëng frutash është dërguar nga Brikena Metaj 22 prill 2014. Foto © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta për pije klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi […]

Tave me spinaq dhe veze

Tavë me spinaq e vezë ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Tavë me spinaq e vezë. Receta e gatimit për tavë me spinaq e vezë është dërguar nga Brikena Metaj 22 prill 2014. Foto © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për tavë me spinaq klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot […]

muffins

Muffins ( Receta gatimi nga Brikena Metaj )

Muffins. Receta e gatimit për muffins është dërguar nga Brikena Metaj 19 prill 2014. Foto © Brikena Metaj Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Brikena Metaj klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për embëlsira klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta gatimi në KuzhinaIme.al është i/e […]

patellxhanefurre

Patëllxhanë në furrë ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Makarona me karkaleca deti - Dallandyshe Siqeca - KuzhinaIme.al

Makarona me karkaleca dhe shparguj ( asparage ) ( Receta gatimi nga Dallandyshe Siqeca )

Makarona me karkaleca dhe shparguj ( asparage ). Receta gatimit është dërguar nga Dallandyshe Siqeca 18 prill 2014. Foto © Dallandyshe Siqeca. Për të shfletuar të gjitha recetat e gatimit nga Dallandyshe Siqeca klikoni këtu Për të tjera receta gatimi për makarona klikoni këtu Kushdo që ka dëshirë të publikojë fotot e gatimeve të tij/saj dhe receta […]

pule e shuar me vere

Pulë e shuar me verë ( Receta gatimi nga Leonora Pane )

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë