Duke shfletuar: March 2017 3 Artikuj

kulac

Kulaç ( Receta gatimi nga Leonora Kodra )

Kulaç është një recetë gatimi tradicionale Shqiptare, e ngjashme me bukën por më e fortë. Kjo është një nga 10 + recetat e gatimit për kulaç dërguar në KuzhinaIme.al. Kulaç

rose ne furre

Rosë në furrë ( Receta gatimi nga Leonora Kodra )

Rosë në furrë, nje recetë gatimit për një fundjavë ndryshe. Rosë në furrë

byrek me qepe dhe domate

Byrek me qepë dhe domate ( Receta Gatimi nga Hena Rrapo Sinani )

Byrek me qepë dhe domate është një nga recetat e gatimit më popullore Shqiptare. Kjo është një nga 50 + recetat e gatimit për byrek dërguar në KuzhinaIme.al. Byrek me qepë dhe domate

Kuzhinaime.al
Mbylle hapjen e plotë